Nowy program spotkań klubu

Drodzy Przyjaciele!

Po wakacjach wznawiamy nasze spotkania czwartkowe. Będziemy nadal spotykali w domu parafialnym przy ul. Bogurodzicy sala nr 3, w drugi i czwarty czwartek miesiąca o godz.19.00 po mszy świętej o godz.18.00. Program dostępny jest TUTAJ.

Oprócz udziału w spotkaniach czwartkowych, zachęcam do wzięcia udziału w uroczystościach, które będą miały miejsce w goszczącej nas parafii św. Jana Chrzciciela. Przede wszystkim, 60 –ta rocznica pobytu w Szczecinie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z tej okazji w dniu 30 listopada w Seminarium odbędzie się w godzinach: 10.00 – 15.00 Sesja naukowa, a o godz.18.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela, ks. Arcybiskup będzie celebrował uroczystą mszę świętą.

Ponadto: w dniu 13 października o godz.18.00 zostaną wprowadzone do kościoła relikwie Dzieci Fatimskich, a w dniu 13 listopada, także o godz.18.00, pierwsza rocznica beatyfikacji ks. Karola Lamperta.

Tym, którzy zachowują we wdzięcznej pamięci postać o. Władysława Siwka, przypominam, że, jak co roku w rocznicę Jego urodzin, 12 listopada o godz. 12.00 odmówimy Anioł Pański przy kamieniu pamiątkowym, przy Rondzie Jego imienia.

Przedstawiony poniżej program obejmuje okres od października do połowy grudnia b.r. W okresie Świąt Bożego Narodzenia nie planujemy spotkań, bo zwykle w tym czasie frekwencja nie dopisuje.

PROGRAM SPOTKAŃ

(kliknij aby przejść do programu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *