Podsumowanie Walnego Zebrania i nowy program spotkań

Kochani!

W mijającym 2011r.,w dniu 29 października odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze. Sprawozdania dotyczyły ostatnich dwóch lat, w czasie których , oprócz spotkań czwartkowych, skierowanych głównie do członków klubu, organizowaliśmy sympozja i spotkania skierowane do szerszego grona mieszkańców Szczecina. Pierwszym z nich była dyskusja panelowa „Co z In vitro ?” (na specjalne „zamówienie” ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi) w dniu 20 kwietnia 2010 r. Natomiast w dniu 4 grudnia 2010 r. zorganizowaliśmy obchody 30-lecia Klubu, przy wydatnym współudziale szczecińskiego oddziału IPN. Przybyło na nie liczne grono zarówno członków jak i sympatyków klubu a także delegacje KIK-ów z Północno-Zachodniej Polski. Kolejnym wydarzeniem było sympozjum poświęcone postaci Michała Platera- Zyberka- Patrona naszego klubu- w 30 lecie Jego śmierci.

Te większe spotkania odbywały się w dolnym kościele OO. Jezuitów- naszej tradycyjnej siedzibie. Natomiast spotkania czwartkowe (ostatnio : drugi i czwarty czwartek miesiąca) odbywają się w kolejnej nasze siedzibie przy kościele św. Jana Chrzciciela w sali nr 3, gdzie , dzięki uprzejmości ks. prałata Aleksandra Ziejewskiego, mamy doskonałe warunki.

Walne Zebranie wybrało nowy Zarząd, którego skład od paru kadencji nie ulega większym zmianom. Skład Zarządu znajdziecie po kliknięciu TUTAJ  

Jest także dostępny nowy PROGRAM SPOTKAŃ, który znajdziecie z kolei TUTAJ.

Ponadto, od niedawna mamy stronę internetową: skk.szczecin.pl. Zachęcam do  jej odwiedzania- będziemy się starali by była na bieżąco aktualizowana. Oczekujemy również na uwagi i propozycje, które można wysyłać na adres : alicja@zaborowski.eu. lub za pomocą formularza kontaktowego w zakładce Kontakt .

Przypominam o obowiązku płacenia składek członkowskich, zwłaszcza ,że nie są one wysokie- począwszy od symbolicznej złotówki miesięcznie dla emerytów.

Serdecznie zapraszam na wszystkie nasze spotkania.

Krystyna Bodnar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *